Regulamin Prezentera - Muzyczna Oaza

Pozdrawiam ...
Przejdź do treści
Strefa Prezentera

Regulamin Prezentera
1. Prezenterem naszego radia może zostać osoba, która ukończyła 18 rok życia i pozytywnie przejdzie przesłuchanie.
2. Każda audycja nadawana na antenie Radia musi być uprzednio poprawnie wpisana do ramówki.
3. Każdy prezenter wpisuje się na audycje przynajmniej 15 min przed rozpoczęciem swojej audycji aby prezenter grający przed nim mógł zobaczyć ze ktoś po nim gra..Jeśli nikt nie jest wpisany to grający prezenter ma prawo przedłużać audycje o kolejne pół godziny.
4. Podczas prowadzenia audycji jest całkowity zakaz używania przekleństw, słów wulgarnych, obrażania osób słuchających.
5. Do godz. 22:00 obowiązuje całkowity zakaz grania utworów o treści niecenzuralnej, nawet jeśli słuchacz nalega, aby taki utwór jemu zadedykować. Po godz. 22:00 dozwolone jest granie utworów z umiarkowaną ilością niecenzuralnych słów. Dopiero po 24:00 przestaje obowiązywać cenzura.
6. Prezenter osobiście odpowiada za treść puszczanych utworów muzycznych na radio.
7. Prezenter nie może reklamować na antenie innych stacji radiowych, stron i forów internetowych, firm, dyskotek oraz klubów bez uprzedniej zgody zarządu Radia
8. Nie prowadzimy audycji pod wpływem nadmiernego alkoholu lub innych używek.
9. W ramówkę jednorazowo wpisujemy się na max 2h z mozliwością przedłużenia audycji,
10. Zabronione jest przekazywanie haseł przez Prezentera osobom trzecim. Jeżeli Prezenter zapomni hasła powinien ten fakt zgłosić do Zarządu Radia o ponowne jego wydanie.
11.Wszystkie informacje przekazywane pomiędzy prezenterami i zarządem Radia oraz prowadzone pomiędzy nimi rozmowy są poufne.
12.Z dniam dołączenia do Ekipy Radia ,Prezenter (Dj) wyraża zgodę na publikację swojego zdjęcia  zarówno na stronie Radia jak i w postach promujących radio oraz audycje radiowe
13.Przed każdorazowym rozpoczęciem audycji, prezenter powinien sprawdzić ustawienia łącza, mikrofonu (jeżeli go używa) oraz wszystkich parametrów
14.Na grupie słuchaczy obowiązuje wzajemny szacunek ,nie używanie wulgarnych słów reklamowania innych radio ,oraz umieszczania niestosownych zdjęć i obrazków ponieważ będzie to podstawą do usunięcia z grupy.
15.W związku z tym, że regulamin jest opublikowany na stronie radia oraz jest ogólnodostępny, jego nieznajomość nie zwalnia Prezenterów z prestrzegania go.
16.Sprawy związane z radiem omawiamy na grupie prezenterów.
17.Każdy prezenter  jest zobowiązany do zaakceptowania i przestrzegania niniejszego regulaminu niedostosowanie się grozi usunięciem z ekipy.

----- Regulamin obowiązuje od 01.01.2023r   -----
Administracja Radia zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie
Muzyczna Oaza - Copyright © 2023
Kliknij by zobaczyć nr licencji !!!
Wróć do spisu treści